Pazartesi - Cuma: 8:00 - 17:00
+ 90 216 232 28 08

Çalıştığımız Ülkeler

TÜRKMENİSTAN
Medex Lojistik A.Ş. olarak Türkmenistan bizim ana ve birincil derecede önem verdiğimiz ülkedir. Bu ülkede özellikle ithalat taşımalarında yaklaşık % 70’ lik bir pazar payına sahibiz. Türkmenistan’da her türlü taşıma türünde hizmet verebilmekteyiz. Gerek karayolu, gerek demiryolu (vagon/konteyner) gerekse ikinci el konteyner tedariki, kanal gemisi ile taşımalar dahil her türlü faaliyetimiz mevcuttur. İthalat ve ihracat toplamda haftalık 150 tır civarında bir hareket gerçekleştirmekteyiz. Aşkabat ve Saraks şehirlerinde gümrüklü ve gümrüksüz depolarımız mevcuttur.

ÖZBEKİSTAN 
Özbekistan’da ağırlıklı olarak karayolu ve demiryolu çalışmalarımız mevcuttur. BTK hattı üzerinden Taşkent varışlı konteynır taşımalarımız artan bir hacimle devam etmektedir. Aynı zamanda Poti üzerinden konvansiyonel vagonlarla da Özbekistan’a taşımalar yapmaktayız. Artan hacimlerimiz ve gelecekteki beklentilerimiz doğrultusunda grup şirketlerimizden biri Özbekistan Taşkent şehrinde bir yatırım firması kurmuştur. Bu bağlamda Özbekistan’a olan işlerimizin yakın zamanda daha da artacağına inanmakta, planlarımızı buna göre yapmaktayız.

GÜRCİSTAN
Gürcistan’ın tüm şehirlerine karayolu ihracat çalışmalarımız, Poti veya Batumi limanlarına 20/40″DC/40″HC konteyner ile denizyolu çalışmalarımız, yine aynı limanlara açık gemi hizmetlerimiz mevcuttur. Gürcistan aynı zamanda Türki Cumhuriyetlere yaptığımız konvansiyonel vagon taşımaları için de önemli bir aktarma noktasıdır.

AZERBAYCAN
Azerbaycan’ın tüm şehirlerine karayolu ihracat çalışmalarımız, aynı zamanda 45″HC konteynerler ile Bakü teslim demiryolu servisimiz de mevcuttur. BTK hattı ile yaptığımız demiryolu taşımaları Bakü limanı üzerinden girmekte olup, buradaki işlerimizi koordine etmek amaçlı bir personelimiz de bulunmaktadır.