x
M E D E X

Hakkımızda

Tüm Türki Cumhuriyetlerine yapacağınız ihracat ve ithalat işlemlerinizde uzman karayolu ekibimiz ve geniş araç filomuz ve çeşitli Multimodal ekipmanlarımız ile hizmetinize hazırız.

Medex Lojistik A.Ş.

Hakkımızda

Medex Lojistik A.Ş. 2021 yılının Temmuz ayında İstanbul merkezli bir lojistik firması olarak kurulmuştur. Ortakları, yönetim kurulu ve yönetici ekibi asgari 20 senedir sektörde olan tecrübeli profesyonellerden oluşmaktadır. Ana pazarımız ve faaliyet alanımız Türki Cumhuriyetler ve özellikle Türkmenistan’ dır. Medex, Türki Cumhuriyetlerin tamamına karayolu, demiryolu ve çeşitli Multimodal taşımalarında hizmet vermektedir.  

 

Medex, kendisini Türki Cumhuriyetlerin en yüksek cirolu ve hacimli firması olma yolunda hazırlamakta ve yatırımlarını buna göre yapmaktadır.

 

 Firmamız R2/TIO belgesi sahibi olup, UND ve ÜTİKAD üyesidir.

2021 yılında İstanbul merkezli olarak kurulan Medex Lojistik A.Ş., Türki Cumhuriyetler odaklı olarak faaliyet gösteren bir lojistik firmasıdır. Yönetim ekibimizde en az 20 yıllık sektör tecrübesine sahip profesyoneller bulunmaktadır. Ana pazarımız Türkmenistan ve çevresindeki Türki Cumhuriyetlerdir. Karayolu, demiryolu ve multimodal taşımacılık alanlarında hizmet veriyoruz.